top of page

NA SKOK K PYRAMIDÁM

Zažijte s námi seskok z letadla přímo nad jedním ze 7 divů světa. Takhle vidělo pyramidy v Egyptě jen pár desítek lidí. Zařaďte se mezi ně a odvezte si z Egypta zážitek na celý život.

Tandemový seskok v Egyptě přímo nad pyramidami

Egyptské pyramidy patří mezi 7 divů světa a vy je můžete spatřit z ptačí perspektivy. Jako jedni z mála na světě nabízíme tandemový seskok na padáku se zkušenými českými instruktory ve spolupráci z egyptskou armádou. Samozřejmostí je zajištění všeho potřebného včetně důležitých povolení a armádního speciálu.

egypt2.jpg

Je na co se těšit. Samotné pyramidy jsou fascinující. Dodnes není zřejmé, kdy a jak vlastně vznikly. Prameny se různí. Někdy se uvádí cca 4000 let, jindy zase 15 nebo dokonce 67 tisíc let. Jisté je ale jen jedno – zájem o pyramydy je obrovský, a to jak ze strany vědců, tak turistů.

I nás pyramidy i celý Egypt fascinují. Současně ale žijeme parašutismem. Když jsme se tedy rozhodli jet do Egypta, bylo jasné, že bez padáků to nepůjde. A když už skáčeme v Egyptě, tak je jasné, že chceme skákat nad tím nejlepším a nejúžasnějším místem – nad pyramidami. A nejen, že nad nimi vyskočíme. My u nich i přistaneme. Fakt! A pak půjdeme na prohlídku.

DO PYRAMIDY PŘÍMO Z PADÁKU

Neskutečné, že? Ale je to tak, podařílo se nám připravit naprosto jedinečný zážitek a zájezd pro kohokoliv, kdo si chce vyzkoušet tandemový seskok padákem a přitom touží zažít ještě něco naprosto neobyčejného, něco navíc.

 

Je to vlastně jednoduché a přitom tak skvělé. V ranních hodinách vás z hotelu převezeme na vojenskou základnu v Káhiře. Zde provedeme krátké jednoduché proškolení k vašemu seskoku a zapůjčíme potřebné vybavení. Pak již bude připraven armádní přepravní letoun C–130 Hercules, který nás vynese přímo nad pyramidy na seskokovou hladinu ve výšce 4000 metrů.

egypt3.jpg

READY - SET - GO

Po rozsvícení zeleného světla v kabině, společně s kameramanem, vyskočíme a vy si budete užívat jedinečný výhled na celý komplex pyramid. A to tak, jak ho nikdo z běžných návštěvníků nikdy neuvidí, z ptačí perspektivy. Po otevření padáků budete mít možnost pod vedením zkušeného profesionála řídit padák nad nejznámější starověkou památkou světa. Ano, takhle vypadá žážitek na celý život, to nám můžete věřit.

 

Po přistání v areálu pyramid, přímo u úpatí Rachefovy pyramidy (Khufru) můžete využít malé občerstvení v zázemí našeho polního tábora. Tam již budete mít i všechny své věci, které z letiště přivezl autobus, který vás následně odveze i zpět na váš hotel. To ale předbíháme, nejprve je potřeba vyrazit na prohlídku celého areálu a pyramid, to je přeci jasné.

Součástí celého zážitku je i několik volných dnů v Káhiře. Ty lze využít například k prohlídce Egyptského muzea, které patří k jedněm z nejzajímavějších na této planetě, nebo třeba k výletní plavbě po řece Nil.

 

Tak my už se těšíme, vloni to bylo fantastické a my cítíme, že letos to bude ještě lepší. Pojďte si s námi skočit k egyptským pyramidám. Naši profesonální parašutisté s více než 8000 seskoky se již nemohou dočkat až se s vámi proletí saharským povětřím. A až se vrátíte domů, tak to bude dlouhé povídání ;-)

A NĚCO NAVÍC

CHCETE TO BÝT PRÁVĚ VY?

NAPIŠTE NÁM

bottom of page