DangerLive - tandemový seskok padákem a seskoky padákem Příbram DangerLive - tandemový seskok padákem a seskoky padákem Příbram
Tandemy

VYZKOUŠEJTE VOLNÝ PÁD

Dobrodružství s obrovskou dávkou adrenalinu – tak by se dal popsat stručně zážitek, který Vás čeká.
Představte si, že stojíte na kraji letadla a vyskakujete z výšky 4000 metrů. Necelou minutu míříte k zemi rychlostí 200km/hod. Když to vypadá, že jsou to Vaše poslední vteřiny, instruktor otevře padák, který Vás vrátí zpět do reality. Pak už jen letíte pomalu k zemi. Během letu můžete pozorovat svět z ptačí perspektivy a vychutnat si pocity svobody. Vězte, že všechno je mnohem snažší, než se zdá, neboť vše za Vás dělá Váš profesionální instruktor, ke kterému jste pevně připoutaní, takže veškerá odpovědnost a povinnosti jde mimo Vás.

Průběh
Teoretická pozemní příprava – veškeré informace a instrukce o průběhu tandemu, bezpečnostní pokyny. Obdtžíte kombinézu a speciální brýle. Ti, kteří nosí dioptrické brýle se bát nemusím, brýle se nasazí bezproblémů přes Vaše brýle. Poté následuje vzhůru do oblak a společný seskok s instruktorem, po kterém následuje nezapomenutelný zážitek. Objednáte-li si seskok včetně foto a videodokumentace skáče s Vámi kameraman, který pořizuje fotografie a videozáznam během celého letu a i před letem kompletní přípravu.

 

Ceník

    Tandemový seskok 4 200 Kč
    Tandemový seskok vč. videa a fotek na USB 6 400 Kč

 

E-shop

Nejoblíbenější adrenalinový dárek.

DangerLive - Dárkový poukaz na tandemový seskok, tandem, seskoky padákem Příbram

Tel: +420 737 281 172,
E-mail: info@dangerlive.cz