DangerLive - tandemový seskok padákem a seskoky padákem Příbram DangerLive - tandemový seskok padákem a seskoky padákem Příbram
Firemní akce

Zážitky i akce pro zaměstnance Vaší společnosti se mohou stát událostí, na kterou budou Vaši zaměstnanci vzpomínat ještě dlouho. Důležitým kritériem při plánování akcí a výběru zážitků je jejich zaměření na konkrétní společenskou skupinu a kreativní nápad. Tyto faktory jsou obvykle důležitější než výše rozpočtu a částka, kterou jste ochotni investovat.

Dangerlive Vám nabízí neotřelá řešení v oblasti outdoorvých aktivit, teambuildingu, eventů, společenských událostí a firemních meetingů.

 

Pro zaměstnance

V rámci teambuildingu se zaměstnanci vzájemně lépe poznají, budou vědět, jak se na sebe mohou navzájem spolehnout a vytvoří mezi sebou vazby, které mají dále vliv na efektivitu jejich pracovního výkonu a na jejich vztah k Vaší společnosti. Z průzkumů a ze statistik se ví, že pro zaměstnance je prvořadé pracovní prostředí a tým spolupracovníků, na které se může spolehnout a důvěřovat jim. Teambuilding pomáhá podporovat stabilitu loajálnost a stabilitu zaměstnanců a ukazuje se jako významný motivační faktor. Díky správně a přesně na míru zaměřeným zážitkům nebo akcím pro zaměstnance vytvoříte pozitivní atmosféru na pracovišti. Společné zážitky umožní Vaším zaměstnancům vytvořit z pracovní skupiny tým.

 

Pro obchodní partnery

Chcete-li originálním způsobem poděkovat obchodnímu partnerovi nebo zaujmout a upevnit Vaše obchodní vztahy, pak je vhodnou volbou darovat zážitek nebo uspořádat společnou akci.

Obchodní partner, se kterým máte společné zajímavé zážitky nebo extrémní zkušenost z outdoorových aktivit, se bude vždy dívat na obchod s Vaší společností jinak, než na ostatní obchodní partnery.

Zážitky nebo eventy připravíme přímo na míru Vaší firmy – vezmeme v úvahu cílovou skupinu, pro kterou má být zážitek nebo event připraven a najdeme optimální variantu, která přesvědčí Vaše zaměstnance nebo zákazníky.

E-shop

Nejoblíbenější adrenalinový dárek.

DangerLive - Dárkový poukaz na tandemový seskok, tandem, seskoky padákem Příbram

Tel: +420 737 281 172,
E-mail: info@dangerlive.cz